sobota 5. září 2015

28.8.2015


Dneska asi jeden z nejlepších dnů na bazénu, když nepočítám ty, kdy bylo hnusně, a nikdo nepřišel. Dnes bylo relativně hezky, i když voda teda ledová a když zalezlo sluníčko za mraky, byla taky docela kosa, ale když svítilo sluníčko, tak úplně parádní. Hlavně první 4 hodiny jsme neměli ani nohu, takže jsem si stihla číst ve vodě, trochu se opalovat, prostě pohodička.

Horší bylo, že první hodinku přišla na kontrolu Nakya, trochu se divila, že tam nikoho nemáme, ale snad nebude dělat žádné změny v otvíračce teď přes koncem. No řekla nám, že bychom měli vyměnit starý nábytek za nový, který už tam asi měsíc stojí v krabicích, ale nakonec jsme si řekli, že na to jí kašleme, týden před koncem. Zítra jdu pracovat naposledy na velký bazén, protože dneska jsem viděla nový schedule (rozvrh) a od neděle už budu přeložená na malej bazén, z čehož jsem teda fakt „nadšená“. Vystřídají se tam se mnou asi 4 lidi, takže fakt super, budu muset každého učit, jak to tam chodí a zase všechno řešit sama. No ale je to do neděle do pondělka, takže 9 dní, tak snad to tam nějak přežiju. Naprd je, že tam není wifi, tiskárna atd. Prostě si teď budu muset přivstat a jít ráno do officu, když budu potřebovat na internet, co se dá dělat. Ale ubytko snad už dozařídím z mobilu, takže si jen dotisknu pak k tomu potvrzení a bude to. Dneska jsem hledala ubytko v Miami a už se fakt těším, jak jsem viděla ty fotky, to bude úžasný.

Mimochodem počítám první víkend po návratu s tou akcí, takže pro ty co to čtou tady a nejsou moc na fb, tak udělám událost a uvidím, kde to nakonec bude, zkusím domluvit hospodu ve Štěpánovicích zase, pokud by to nevyšlo, tak někde v Třeboni. To dám ještě vědět. Každopádně už se na vás všechny moc těším :)

Žádné komentáře:

Okomentovat