pátek 24. července 2015

18.7.2015


Tak sobota… začal ten pitomej víkend zase. Teda aspoň něco pozitivního… dneska poslední den dalšího výplatního období. Zase za týden dostaneme šek, příjemná záležitost. Už bych měla začít šetřit na to cestování, protože to bude asi docela pálka. Počítám tak 500 za letenky, 500 cruise do Karibiku, minimálně 500 NY a pak ještě západ… tak se bojím, že tak 3000 na to padnou (pro mamku – 75 000 Kč – ale neboj, poslední šek mi pošlou domů poštou, takže z toho vám pak vrátím, co vám dlužím).

Jinak dnes pohodička ze začátku, asi prvních 5 hodin jen pár lidí, takže jsme si to tam odseděli jen v jednom, pak se ale vyjasnilo a začal nával, takže už jsme museli sedět na standech ve dvou. Bylo fakt šílený vedro, takže mě tam málem kleplo dneska. Na zítřek hlásí asi 35 stupňů, což je tady pocitově tak minimálně 40… máme se na co těšit. Z tý pozitivní stránky, aspoň si začínám opalovat ten kříž na zádech. Z tý horší stránky, začínám mít zase opálený ramínka, tak si asi brzo ty plavky přešiju ještě za krk, abych tam neměla vůbec nic… No prostě takhle práce je fakt veselá, pořád nějaký problémy.

Dneska jsem si hezky navařila na dva dny dopředu, těstoviny s kuřecím masem a cibulkou a těstoviny s kuřecím masem a smetanovou omáčkou. Zítra se totiž chystám na velký nákup jídla, už mi v ledničce skoro nic nezbylo, je to krize. Tak konečně teď dva dny budu mít zase něco teplého k jídlu v práci :)

Jinak se tady nic nového neděje. Snad v blízké době budu mít něco zajímavějšího, o čem psát. Tohle už začíná být docela nudný, i když doufám, že ještě tak hrozné to není :D

Žádné komentáře:

Okomentovat