sobota 6. června 2015

3.6.2015Dneska zase krásný počasí, teda pro nás krásný. Mrholilo celou noc, takže je ještě větší zima než včera, takže to bude zase krásný filmový a čtecí den. Víc takových dnů, je to super :) Měním tu priority ohledně počasí a začínám mít ráda dny, kdy je fakt hnusně :D
Dneska píšu aktuálně z bazénu, je asi 10 ráno. Tak jsme všechno tak nějak připravily, kdyby zase ta crazy ženská přišla dávat hodiny plavání, ale doufám, že má rozum a dneska to vynechá, protože voda je sice docela teplá, ale venku je fakt zima. Chudáci děti…
Po pár hodinách jsme zjistili, že fakt dneska hodiny plavání vynechala, i když jsme musely na chvíli sedět venku, přišla jedna paní, co trénuje na nějaký závod v plavání a pak za ní přijela naše stará známá Karen (učitelka plavání). Naštěstí ale byla dneska docela studená voda, tak se moc nezdržely. Jinak jsme dneska skoro celý den strávily v party roomu, trochu jsme si tam přitopily, pustily seriál a byla pohodička. Odpoledne se zastavil Rob, podívat se, proč nám pořád nefunguje ten dětský bazén. Po tom co všechno rozebral ho napadlo mrknout se na ten bazén přímo a zjistili jsme, že nějaký chytráci, co ten bazén opravovali, prostě zabetonovali díry, kterými se vrací z filtrace voda zpátky do bazénu, prostě chytráci :D Tak jsme zase celý odpoledne vyhlížely, až to přijedou opravit. Ale aspoň to konečně funguje, už bylo načase. V 6 jsme byly tak nějak nenásilně vyhozeny z párty roomu, protože tam měli nějakou akci, takže jsme zbytek času strávily v lifeguard roomu, kde je zima stejná jako venku a ke konci na záchodech :D U šaten je tam lavička, tak jsme zakempily tam, to už byla fakt krize a byly jsme pěkně vymrnutý. Trochu jsme to totiž nedomyslela a vzala jsem si na nohy žabky, takže jsem celý den zase mrzla, příště budu moudřejší a vezmu si tenisky.
Po práci jsme zajeli nakoupit do Walmartu, protože holky se nejspíš zítra stěhují, tak ještě chtěly udělat levný nákup, kdo ví, jaké ceny budou mít tam u nich pak. Tak jsem zase utrácela :D Ale většinou jen za jídlo a sem tam nějaká ta dobrůtka na zobání. Koupila jsem si ještě černou kšiltovku, protože ta bílá už přestává být bílou, tmavší brýle za 3 dolary a hlavně teploučké legíny, abych nemrzla, kdyby náhodou :)
Po návratu jsme si dali pár panáčků slivovice, abychom zapily holek stěhování (a pro mě i trochu oslavily, protože už jsem z nich měla lehce ponorku). Zítra nejspíš dorazí noví spolubydlové, tak jsem na ně zvědavá. Doufám, že si nepohoršíme a nebude to s nima nakonec ještě horší, než s holkama. Ale aspoň už si nebudu připadat jako něčí máma a pořád je hlídat, jestli dělají co mají, říkat jim co mají vlastně dělat a pořád se o ně starat. V tomhle se mi trochu uleví :) Jinak nám se Simčou byl nabídnut day off v pátek nebo v sobotu, ale obě jsme řekly, že zatím nechceme mít volno. V prvé řadě chceme vydělávat penízky a pátek i sobota už jdou přímo do přesčasů, takže krásných 12,75 za hodinu, což rozhodně není k zahození, zvlášť v tomhle počasí, kdy se vážně nepředřeme. Hlavně ale nemám ten volný den s kým strávit zatím, ještě nějak nebyl čas seznámit se s lidmi, co bydlí někde poblíž. A sama na výlet do DC jet nemusím. Ale s autem bude určitě snadné najít někoho výlet, spousta lidí to má všude daleko. No ale teď je 1 ráno a já letím spát, po té slivovičce se mi bude krásně usínat :)

Žádné komentáře:

Okomentovat