pátek 15. května 2015

15.5.2015


Dneska nás Katja vzala do Starbucks na kafčo a hlavně na internet, protože jsme museli udělat check-in, takové oznámení, že jsme vážně dorazily do Ameriky a že budeme využívat naše víza. Potom jsme se jeli podívat do Kensington place, kde budu tenhle víkend plavčíkovat. Ačkoliv jsme bazén nedávno čistili, byl zase docela špinavý, tak jsem zvědavá, jak to zítra bude. Každopádně Katja mi slíbila, že se mnou zůstane prvních pár hodin, takže doufám, že to nějak zvládnu a až tam zůstanu potom sama, nebudou žádné problémy. Mám z toho trochu nervy, protože asi první den bude dost narváno. Paradoxně se ani nebojím, že bych musela někoho zachraňovat, ale spíš toho, jak budu vynucovat dodržování pravidel, max. počet lidí na bazénu a podobné věci. No snad to všechno zvládnu.

Před chvilkou jsme se naobědvaly, já jsem dojedla zbytky kuřete ze včera a teď se chystáme někam vyrazit na kole a najít cokoliv s free internetem, tak snad se poštěstí. Jinak dneska máme volno, tak nevím… asi se tu unudíme. Po těch dvou dnech kdy jsme se prakticky nezastavily, to bude takové zvláštní. Už se těším, až budu na svém bazénu a budu mít klid. 

Aktuálně sedíme ve Starbucks s ledovým čajem a konečně jsme na netu :D Musely jsme absolvovat příšernou cestu na kole a byl to fakt adrenalin. Sice to sem není daleko, asi půl hodina na kole, ale američani nechodí pěšky, takže chodníky a nebo cyklostezky absolutně nevedou, takže jsme občas přebíhaly po šestiproudé silnici s kolama na druhou stranu... no docela sranda :D Hlavně na nás koukali všichni jako na blázny, asi tady ještě nikoho na kole neviděli, protože semtam na nás i někdo troubil... Nikča se pořád bojí, že nám ty kola ukradnou, protože jsme je tady připoutaly k takovýmu zařízení co vzdáleně připomíná stojan na kola, ale musim se jí smát... protože si fakt nedovedu představit, že by nějaký Američan jezdil na kole, takže fakt nechápu, co by s ním dělali :D Prostě jsou všichni fakt zhýčkaní a všude jezdí autem... Jen my blázni tady frčíme na kole :D Fotku sem radši dávat nebudu, protože jsme po tý cestě vypadaly fakt šíleně :D Možná se vyfotíme po příjezdu a fakt hodně hodně z dálky :D 

Žádné komentáře:

Okomentovat