pátek 29. května 2015

28.5.2015Tak musím vzít zpět to, co jsem včera psala o velkém bazénu. Zlatý haranti na malým bazénu. Dneska ze začátku pohodička, hezky jsme nandali nové slunečníky, srovnali židle a vyčistili malý bazén. Ze začátku se lidé začali trousit hezky pomaličku, ale tak mezi 11 až 12 to začalo… Takový šílený návaly, to jsem ještě nezažila. Normálně býváme jeden plavčík na mělké části pro děti a jeden na hluboký bazén, ale dneska jsme to fakt nestíhali. Přijela se na nás mrknout i Katya, tak jsme jí rovnou řekli, že prostě ve 3 se to tu zvládat nedá. Potřebujeme při více lidech tři plavčíky a jednoho u vstupu, protože se tam neustále pokouší dostat puberťáci bez rodičů a pak tam dělají bordel. Dneska jsem po nich na konci posbírala plnou igelitku odpadků, tak jsme to všechno nafotili a doufám, že najdeme nějaké řešení s manažerkou bazénu, protože tohle se fakt nedá.
Jinak jsem si dneska zase „zaplavala“ neplánovaně. Jedna holčička se pořád odrážela od dna a vždycky sotva doplavala ke hladině, aby se nadechla, takže jsem si myslela, že se topí a v mé situaci by si to myslel asi každý. Tak jsem pro ni skočila a vytáhla jí z vody. Naběhla na mě ale její máma, že prej se netopila, že chodí 4 roky na plavání a že za poslední roky s tím jak se takhle cachtá, neměl nikdo problém. Ale já s tím teda problém mám. Ta holka byla totálně mimo, brečela tam jak mimino, zalezla pod ručník a nechtěla vylézt. Její matka na mě později naběhla, že prý kvůli mně se bojí znovu do vody, tak jsem tý káče pitomý musela jít osobně říct, že už pro ní nikdy neskočím do vody. No prostě praštěný Američani. Místo, aby byli rádi, že se jejich dítěti snaží někdo pomoct, ještě jsou neslušný. Fakt jsem měla na ní vztek, zkazila mi celý den. Ale naštěstí byl takový frmol, že jsem na to nestihla moc myslet. Ale jsem po dnešku vážně vyřízená, je to hrozně náročné, sledovat tolik lidí najednou, zvlášť po zkušenostech kdy mě už se dvakrát někdo fakt topil, a to nepočítám ten dnešek, a Martin taky tahal nějakého kluka z vody. Člověka to dost znervózní. No budu doufat, že už jsme si vybrali na celou sezónu dopředu a teď už bude jen klid.
Zítra vstáváme brzo a chceme konečně zajít do banky vyřídit si účet, protože mě trochu deptá mít tu tolik peněz v hotovosti. Takhle to hezky hodím na účet a bude to. Snad konečně někde najdu i internet, protože momentálně mám v počítači blog asi za 5 dní zpátky. Prostě není čas. Ale dneska jsem si uvařila rizoto a trochu jsem neodhadla množství rýže, takže mám jídlo tak na další dva až tři dny :D Ušetřím čas a využiji ho ke hledání internetu :D

Žádné komentáře:

Okomentovat